Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Image Hosted by ImageShack.us

Vitajte! Tu nájdete niečo o RUNESCAPE !

 

Report abuse

Report abuse je vlastně hlášení nepravostí ve hře. Stanete se v ten okamžik policistou, který se podílí na spravedlivém dění hry. Stačí pokud kliknete ve spodní části obrazovky na tlačítko Report abuse.
Zobrazí se vám tento obrázek s možnostmi, které můžete zvolit. Nedílnou součástí je i políčko, kam napíšete nick hráče, který některé z pravidel porušuje.
Postup:

První krok je zadání hráčova jména. Druhý zvolení porušeného pravidla.1) Offensive language

Nadávání ostatním hráčům či používání vulgárních slov

2) Item scamming

Podvádění s prodejem věcí.

3) Password scamming

Vyzvídání či slibování různých odměn za vyzrazení hesla na vaší postavu

4) Bug abuse

Využívání chyby ve hře

5) Jagex staff impersonation

Vydávání se za člena teamu tvůrce hry (Jagex) za jakýchkoliv účelů

6) Account sparing/trading

Prodávání či půjčování postavičky za úplatu

7) Macroing

Používání maker ve hře (programy, které hrají za vás)

8) Multiple logging in

Hraní s postavou na více místech naráz

9) Encouraging others to break rules

Nabádání druhých k porušování pravidel

10) Misure of customer support

Zneužívání zákaznické podpory

11) Advertising / website

Používání RuneScape k reklamním účelům

12) Real world item trading

Nabízení herních předmětů nebo služeb za reálné peníze či služby

13) Asking for personal details

Vyptávání se na osobní informaceJakmile jméno zadáte, klikněte na některou z předvolených možností a okno se automaticky uzavře. V textové části hry se napíše krátká zpráva s poděkováním za vaše hlášení a tím je vše vyřešené.Správné používání Report abuse

Tato funkce je sice šikovná věc, ale zároveň je třeba brát na zřetel její vážnost. Její zneužívání je porušování pravidla Misure of customer support, zač je pochopitelně také vyhazov. Posouzení co je už špatné a co ne je na každém z nás. Já osobně často přimhouřím očko a když už na report abuse kliknu, tak k tomu mám opravdu pádný důvod.Následky:

Hráči s četným počtem nahlášení jsou nejprve upozorněni tvůrci hry aby se svými podvody přestali. Pokud však hráč neuposlechne, bude během následující doby vymazán ze hry.

Pochopitelně není problém založit postavičku novou a zlobit dál. V takovém případě Jagex může zablokovat IP adresu hráče, který se už do hry nikdy zapojit nemůže.Další možnosti:

Jagex sám disponuje poměrně slušným sortimentem pomůcek, které umožňují sledování korektního průběhu hraní jednotlivých hráčů. Vyhození (ban) můžete tedy dostat aniž by vás kdokoliv nahlásil.Zvláštní práva, nebo sílu hlasu chcete-li, mají moderátoři hry. Poznáte je podle korunky před textem když něco říkají. Tyto hráči mají za úkol hlídat korektnost průběhu hry a snažit se (v rámci možností) pomáhat ostatním hráčům.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one