Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Image Hosted by ImageShack.us

Vitajte! Tu nájdete niečo o RUNESCAPE !

 

The Restless Ghost 1 QP

Obtížnost: Lehká
Délka: Krátká
Požadavky: Žádné
Potřebné věci: Žádné
Mapa:
Quest začíná v Lumbridge v kostele kde si promluvte s Father Aereck na téma:"I'm looking for a quest" a pak "Ok, let me help then", a dozvíte se že se potřebuje zbavit ducha z místního hřbitova a také vám řekne o svém kamarádovi Fatherovi Urhneyovi který je expert na duchy a mohl by vám pomoci.
Vydejte se tedy za expertem a promluvte s ním. Nejprve s vámi nebude chtít mluvit ale když se zmíníte o tom že vás posíla Father Aereck:"Father Aereck sent me" a pak o tom že má problém s duchem: "He's got a ghost haunting" dostanete ghost speak amulet díky kterému můžete mluvit s duchy (Amulet mějte od teď až do konce questu nasazený)
Běžte do Lumbridge na hřbitov a otevřte tam rakev v jedniné místonosti co tam je a vyleze z ní Restless ghost, vi s ním promluvte (Dlouho se bude divit jakto že mu rozumíte) zeptejte se ho co má za problém že si neodkráčel po svích někam do nebe nebo třeba trochu níž: "Yep, now tell me". Zjístíte že mu z rakve ukradli lebku a on jí chce zpět.
Teď běžte do Wyzard tower na mé mapě vyznačená jako skull. Tam slezte po vyznačeném žebříku dolů a dojděte k oltaři na následujícím obrázku dejte volbu search a dostanete do inventu skull (lebku), pak se rychle vytraťte protože ve vaší blízkosti ožije kostlivec a pude po vás.
Teď se vraťte na hřbitov otevřte rakev a vložte lebku, tím ducha osvobodíte.( Use Skull --- Use Rakva )
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one