Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Image Hosted by ImageShack.us

Vitajte! Tu nájdete niečo o RUNESCAPE !

 

The Knight´s sword 1 QP

Start: Squire ve White Knight Castle ve Faladoru

Požadavky: 10 lvl mining a 10 lvl cooking

Předměty: redberry pie a 2 železné cihly

Squire ztratil meč svého pána, pokud se to dozví Sir Vyvin, tak pro bude mít Squire problémy a to určitě nechcete, proto mu slibte pomoc. Problém je ten, že zdobený meč, který vlastní, nebo spíše vlastnil Vyvin byl vykován starodávnými trpaslíky, kteří nejsou v okolí.

Vydejte se do varrocké knihovny za Reldem, který by mohl vědět něco o těchto trpaslících. Dozvíte se, že mají rádi redberry pie a posledním žíjícím trpaslíkem, který umí vykovat tento meč se nachází na jihu Port Sarimu. Předtím než se vydáte za Thurgo je nutné mít redberry pie.

Postup výroby redberry pie: bude nutné mít pie dish, mouku, 2x redberries, džbán vody. Pie Dish můžete sebrat v zámecké kuchyni ve Varrocku, redberry se nacházejí v jižních hradbách (viz. mapa v Questu Romeo a Julie), džbán lze koupit v General Store a stači naplnit vodou, postup výroby mouky nemusím říkat, stačí se podívat na quest Cook´s Assistant. Smíchejte dźbán vody s hrncem mouky, ve výběrovém menu zvolte PASTRY.Pastry použijte na pie dish, pak následně redberry. Polotovar upečte na plotně.

Vydejte se za Thurgo, ten samozřejmě nebude jevit zájem vám pomoc, dokud mu nenabídnete Redberry pie, dejte mu to a promluvte s nim o zdobeném meči. Thurgo vyžaduje obrázek toho meče.
Vraťte se zpět k Squire a zeptejte se ho, jestli není někde obrázek toho meče. Obrázek se nachází v poličce v pokoji Sira Vyvina. Vydejte se do 3. patra, kde najděte pokoji Vyvina, ten samozřejmě vám nedovolí se hrabat v jeho věcech. Pokud je uvnitř pokoje, tak otevřete dveře a počkejte až vyleze ven a zavřete za sebou. Hledaný obrázek je v poličce (cupboard) poblíž dveří. Vraťte se zpět za Thurgo, ale předtím si připravte 2 železné cihly, brnění a jídlo (dle combat level) a krumpáč, budete muset proběhnout mezi 57 lvl monstry, takže se na to patřičně vybavte na boj ani nedojde.

Po předání obrázku Thurgo potřebuje 2 železné cihly a bluerite. Bluerite se dají těžit v ledové jeskyni (Ice Cave). Podle mapy se vydejte do jeskyně. V počátcích tam budou zlodějové, pak piráti a krátkou chodbou přes Hobgobliny se dostanete do ledové části jeskyně.
Pokud máte combat level 115, tak není problém dojít k bluerite :), ale budu předpokládat, že máte slabší combat level. Na obrázku je vidět bezpečná zóna, kam na vás ICe Warrior nemohou, zkontrolujte jestli máte 50-60% energie na běh. Pak proběhněte dle obrázku a další post.
Z tohoto místa je to kousek do Bluerite ore.
Abyste měli klid při těžbě, tak tu máte bezpečné místo za krápníkem, kam na vás ICe warrior nemůže. Vykopejte 1 bluerite ore a utíkejte za Thurgo. Předejte mu iron bary a bluerite ore a vyková vám meč. S mečem zpět k Squire a budete patřičně odměnění.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one