Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Image Hosted by ImageShack.us

Vitajte! Tu nájdete niečo o RUNESCAPE !

 

Shield off Arrav 1 QP

Start: knihovna ve varrockém hradě, promluvit si s Reldo a najít knihu s titulem: The Shield of Arrav (By A R Wright).

Předměty: 100 gp, kromě peněz bude nutné mít u kamaráda, nejlépe někoho, komu můžete důvěřovat.
Po přečtení knihy je nutné se rozhodnout, ke kterému klanu se přidat. S partnerem se dohoněte, kdo ke komu půjde.

>>>>>>Phoenix gang

Pro vstup do Phoenix si promluvte s Reldo, zeptejte se ho na gang Phoenix, ale neví o tomto gangu nic. Běžte na varrocké náměstí a promluvte si s obchodníkem kožešin Baraek, za 20 gp vám řekne, kde se nachází gang. Sídlo tohoto gangu je ve VTAM corporation (viz. mapa), ve sklepě pak najdete Stravena, promluvte si s nim a dostanete úkol, zabít Johnny the Beard v Blue Moon Inn. Vydejte se do blízké hospody a zabte Johnnyho. Vraťte se zpět ke Stravenovi informovat o danou událost, dostanete za odměnu klíč a můžete vejít do sídla Phoenixu. Truhla s half shield najdete v jedné z místnosti. Klíč si schovejte a předejte svému partnerovi.

>>>>>>>Black Arm gang
Promluvte si s Trampem a řekne vám o Black Arm sídlo. Běžte dle obrázku ke Katrině, promluvte si s ni a je nutné si získat důvěru. Máte zabít Phoenix master of arms. Zajděte za svým partnerem pro klíč, kousek od VTAM corp na východě je zamčený barák, otevřete klíčem a běžte do horního patra. Tam najdete chlápka, kterého zabte, seberte kuše a dejte je Katrině. Nyní můžete jít v sídlo Black Arm do horních pater, kde najdete poličku s druhým Half Shield.

Finále

Se svým kámošem se setkejte a je nutné, abyste tomu druhému (popřípadě naopak) dali half shield. Ten který má obě kousky spoji dohromady a spolu běžte za kurátorem (viz. mapa), od něho dostanete 2 certifikáty. 1 si nechte a druhý dejte kamošovi. Pak stači dojít za králem ve varrockém hradě a budete odměnění.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one