Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Image Hosted by ImageShack.us

Vitajte! Tu nájdete niečo o RUNESCAPE !

 

Pirate´s Treasure 2 QP

Obtížnost: Lehká
Požadavky: Žádné
Potřebné věci: 60gp, White apron, Spade
Quest začíná v severní části mola v Port Sarim u RedBeard Frank. V rozhovoru zvolte možnost: I'm search of treasure. O pokladu ví ale nic vám nepoví dokud mu nedáte jednu láhev rumu z ostrova Karamja. Souhlaste že mu rum donesete: Ok, I will bring you some rum. To ovšem nebude jen tak protože z ostrova Karamja se alkohol převážet nesmí.
Zhruba uprostřed mola klikněte na jakéhokoliv Seamana pravím tlačítkem myši a vyberte možnost Pay-fare. A za poplatek 30gp vás dopráví na ostrov Karamja.
Na ostrově hned kousek za molem si v malém domku promluvte s Luthasem a nechte se najmout jako sběrač bananů: Could you offer me employment on your plantation ?. A to protože nasbírané banány Luthas posílá do obchůdku s potravinami v Port Sarim. Vy do truhly s banány potom pridáte lahvičku Rumu a necháte poslat do Port Sarim.
Naproti Luthasově domu si kupte u ochodníka lahev Rumu za 30 gp. Potom běžte na banánovou plantáž natrhat 10 bananů, pro jistotu si jich vemte víc kdyby jste nějáký náhodou snědli.
Až nasbírate 10 banánu běžte vedle Luthasova domu a dejte všech deset bánánu do bedny co tam je a nezapomeňte přidat Rum. Pak jděte za luthasem a dostanete 30gp za které se přepravte zpět do Port Sarim.
Potom co se dostanete do Port Sarim vydejte se do obchodu s potravinami a mějte na sobě nasazenou white apron a skuzte projít dveřmi do zadní části, přitom vás zastaví prodavač Wydin, kterého se zeptáte během rozhovoru na práci: Well, can I get a job here ? a on vás najme jako pomocníka, jako pomocník už můžete do zadní části krámku.
V místnosti kde jsou bedny prohledejte tu s banánem a dostanete váš pašovaný rum z Karamjy. Rum odneste Redbeard Frankovi. Za donesení rumu dostanete klíč. Potom se rozlučte: Ok thanks (nebo něják tak)
Teď se vydejte do Varrocku, kousek pod Varrockým general storem je hospoda, vydejte se do prvního patra a pomocí klíče otevřete truhlu na nasledujícím screenu a získáte pirate message. Tu si přečtěte a zjístíte že máte kopat v rozlehlé zahradě Faladoru.
Připravte se na boj s combat lvl 4, mějte u sebe spade (lopatu) a na místě kde na mě na následujícím screenu utočí gardener jednou kopněte (klikněte na spade), zjeví se gardener lvl 4 co na mě na obrázku útočí, gardenera musíte zabít.
Když si s gardenerem vyřídíte účty vykopejte místo znova a quest je u konce.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one