Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Image Hosted by ImageShack.us

Vitajte! Tu nájdete niečo o RUNESCAPE !

 

Goblin Diplomacy 5 QP

Start: jeden z generálů v goblinní vesnici na severu od Faladoru

Předměty: 3 goblin armor, oranžová a modrá barviva a 200 gp
Shánění věcí

Armor se získává ze zabitých goblinů, potřebujete jich 3, takže můžete začít vybíjet ve vesnici gobliny a až získáte 3 brnění, tak můžete shánět pro změnu barviva. Barvivo vyrábí čarodějnice Aggie v Draynor Village. Pro získání modré barvy bude nutné 2 woad leaf, oranžová barva se získá smícháním červené, bude zapotřebí 3 kousky redberries se žlutou, 2 kousky cibule.

Než budete cokoliv shánět, tak nejdřív zajděte za Aggie do Draynoru a zeptejte se ji ohledně barviva, důležité je zeptat se na modrou barvu, která vyžaduje woad leaf, tu má k dispozici zahradník Wyson ve faladorském parku. S touto informaci se dejte do Faladoru k parku a tam si kupte 2 lístečky za 20gp, pokud hodláte smlouvat na 15 gp, tak zaplatíte za obě lístečky 30 gp. Červená barviva se získává z redberries, ty se dají najít podobně jako v questu Romeo a Julie před jižními hradbami Varrocku. Žluté barvivo se získává ze 2 cibulek (onion), tuto zeleninu můžete najít na severu od vesnice Rimmington, kde jsou cibulkové pole. Potřebné předměty doneste Aggie a za malý obnos peněz vám vyrobí příslušné barvivo. Oranžové barvivo získáte smícháním červené a žluté.

Použijte modré barvivo na jedno brnění, dále oranžové na druhé a 3. brnění neobarvujte. Vraťte se do vesnice a ukažte nejdříve oranžové brnění a pak modré brnění, obě se generálům nelíbí. Zkuste neobarvené brnění a to se oběma líbí a vy dostanete za pomoc generálům patřičnou odměnu.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one