Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Image Hosted by ImageShack.us

Vitajte! Tu nájdete niečo o RUNESCAPE !

 

Ernest The Chicken 4 QP

Obtížnost: lehké
Délka: krátké

Nezbytné věci: nic
Doporučené věci: je tam skeleton lvl 22 kolem kterého musíte projít, takže možná trochu jídla, pokud máte hodně slabou postavu
Quest začneme pokecáním s Veronikou, která se nachází u vchodu do Draynor Manor. Dozvíte se, že její bratr Ernest se vydal dovnitř, ale už se nevrátil zpět:
1. Click to Continue
2. Aha, sounds like a quest. I´ll help.
Vydejte se do domu a vyšplhejte až do nejvyššího patra, kde si promluvte s doktorem Oddensteinem. Začněte: "I´m looping for a guy called Ernest", pokračujte: "I´m glad Veronica…" Dozvíte se, že Ernest byl proměněn v poblíž pobíhající slepici a že stroj, který by ho mohl proměnit zpět ve člověka, je rozbitý. Musíte získat tyto tři věci:
Oil can
Pressure Gauge
Rubber tube

Sejděte po točitých schodech a v jedné z místností seberte fish food.
Pokračujte po schodech dolu a v jedné ze západních místností seberte poison, který použijte na fish food. Získáte otrávené jídlo pro rybičky.

Pomocí zadního vchodu v jihozápadní části se dostaňte z domu a cestou seberte ze země lopatu. Dále jděte k fontálně která se nachází na jihozápadě pozemku. Do fontány nasypte otrávené krmení na rybičky (use) a fontánu prohledejte. Najdete Pressure gauge.
Nyní jděte kus podél plotu na sever k místu s kompostem, na ten použijte lopatu (spade) a získáte klíč (key).

Vraťte se do domu a v přízemí hned za schodištěm je místnost s kostlivcem lvl 22 - pomocí klíče jí otevřete (use) a ze země seberte další součástku.
Pokračujte do jihozápadní místnosti kde prohledejte knihovnu za kterou se nachází dveře do další místnosti. Zde slezte po žebříku dolu.
Ve sklepě je menší bludiště. Je zde 6 pák (lever) označených písmeny A-F. Postupně tahejte za páky tímto způsobem:
A dolů
B dolů
D dolů
A nahoru
B nahoru
E dolů
F dolů
C dolů
E nahoru
Potom se otevřou dveře do místnosti s poslední součástkou - Oil can.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one