Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Image Hosted by ImageShack.us

Vitajte! Tu nájdete niečo o RUNESCAPE !

 

Demon Slayer 3 QP

Start: Gypsy, ve stanu na náměstí Varrocku

Předměty: 1 gp, kýbl s vodou (lze získat během questu) a 25 obyčejných kostí (nesmí být notované)
Na náměstí Varrocku, poblíž obchodu s oblečením je stan, uvnitř najdete kartářku Gypsy, která vám za 1 gp poví, že jste vyvolený a máte zabít mocného démona. K jeho zabití je nutné míst speciální meč - Silverlight. Tento meč má v úschově Sir Prysin. Běžte do Varrockého hradu a někde v přízemí pobíhá tento rytíř. Meč by vám rád dal, ale k otevření truhly, kde je tento artefakt uložen jsou zapotřebí 3 klíče. Jeden má on, 2. kapitán Rovin a 3. má mág Traiborn ve Wizard Tower.
1. klíč - Sir Prysin
Ten kupodivu klíč nemá, neboť ho ztratil. Běžte do zámecké kuchyně, tam najdete kýbl, do které naberte vodu, projděte dveřmi ven a měli byste tam najít malé mřížky kanálu, dejte SEARCH a zjistíte, že klíč je dole. Použijte kýbl s vodou, čímž spláchnete klíč do Varrockého kanálu. Teďka si zapněte RUN, protože je nutné se dostat ke klíči než zmizí.

Vchod do kanálu je ve východní části hradu a má symbol vykřičník. Vlezte dolů a pak se hned dejte chodbou po levé straně.
Správná cesta ke klíči.
Na konci chodby je pak roura a pokud jste to stihli, tak v bahně (MUD) najdete hledaný klíč. Pokud ne, tak úkon se spláchnutím klíče opakujte, ale neměl by to být problém, leda že byste ke klíči šli želvím tempem.
2. klíč - Kapitán Rovin
Ve Varrockém hradu běžte do severozápadní části, je tam žebřík, kterým se dostanete do dalšího patra, tam najdete Kapitána a ten vám bez problému klíč dá.
3. klíč - Wizart Traiborn
Kouzelníka najdete ve Wizard Tower, po cestě k němu získejte 25 kostí, třeba ze slepic nebo goblinů. Kouzelník se nachází ve vyšších patrech věže. Za 25 kostí dostanete poslední klíč.
Boj začíná
Všechny 3 klíče doneste Prysinovi a předá vám Silverlight. Nyní již máte zbraň proti mocnému démonovi. Vemte si nějaké jídlo a zbroj a pak jižní branou Varrocku se dostanete k rituálnímu místu s dark wizardy. Silverlightem zaútočte na démona, až ho skoro skolíte, tak je nutné zarecitovat magickou formuli, které pošle démona do své dimenze. Formule je náhodná a u každého hráče je jiná, pro jistotu zajděte za věštkyni a ona vám řekne správnou kombinaci. Pokud jste zarecitovali správnou formuli, tak se objeví ukončovací dialog s odměnou.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one