Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Image Hosted by ImageShack.us

Vitajte! Tu nájdete niečo o RUNESCAPE !

 

Black Knight´s Fortress 3 QP

Obtiažnosť: stredná
Dĺžka: střední

Potrebné veci: Bronze med helm, iron chainbody, cabbage (nesmie byť z Draynoru)
Požiadavky: 13 QP

Doporučené věci: jídlo (budete se pohybovat mezi lvl 33 black knight), faldaor tele, brnění s dobrým def bonusem
Quest začneme pokecáním se Sir Amik Varze, nacházejícím se ve 2. patře západní věže faladorského hradu. V textu volte nejdříve: „I seek a quest“, dále „I laugh in the face of danger“ a nakonec „Ok, I´ll do my best“. Dostanete papírek, který si přečtěte a on sám se hned potom zničí. Váš úkol je dostat se do hradu černých rytířů a zjistit jaká je jejich nová tajná zbraň a tu se pokusit zničit.
Skočte si do banky, na sebe si vemte bronze med helm a iron chainbody. Do invu si můžete dát své lepší brnění, dále cabbage (radši si vemte alespoň teleport) a jídlo.
Vydejte se a sever, kolem ice mountain až dojdete k zadnímu vchodu, pokud máte na sobě bronze med helm a iron chainbody, stráže vás bez problému pustí. Hned jak budete uvnitř, klikněte na zeď naproti volbou push wall. Tímto odhalíte tajné dveře a dostanete se do místnosti se žebříkem. Zde si můžete nasadit už lepší zbroj pokud máte.
Vylezte 2 žebříky nahoru, zde budete napadeni black knightem lvl33 jděte kousek na jihovýchod kde slezte dalším žebříkem dolu, dále na východ přes dveře nahoru a hned vedlejším žebříkem dolu. V této místnosti je prázdno a je zde oltář na doplnění prayeru.
Pokračujte dveřmi vedle altaru na západ a slezte dolu po žebříku do úzké uličky. Uličkou projděte a na stěně najdete mříž. Zvolte listen at grill. Uslyšíte rozhovor, kterým se proklikejte. Dozvíte se, že tajná zbraň má být nápoj neviditelnosti.
Stejnou cestou se vraťte do místnosti u vchodu s volbou push wall. Znovu projděte zdí do chodby a zkuste otevřít dveře na východě. Budete varováni a zvolte volbu „I don´t care…“ a hned proběhněte k žebříku po kterém vylezte nahoru.
Úzkou chodbou pokračujte až na konec do místnosti s dírou v zemi(opět volba push wall). Pravým tlačítkem klikněte na cabbage a zvolte use a použijte zelí na díru. Zelí spadne do lektvaru který se tím stává nepoužitelným.
Vraťte se do Faladoru k Siru Amik Varze a podejte mu hlášení. Quest je tímto u konce. Gratuluji!
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one