Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Image Hosted by ImageShack.us

Vitajte! Tu nájdete niečo o RUNESCAPE !

 

Seers´ Village

(dole su obrazky)


EASY TASK


Task začíná v Seer´s u Seera, který spustí Achievment diary v Seer´s Village.

1.Pick 5 flax from the flax field - dojděte k flax pole a nasbírejte 5 flaxů.
Walk clockwise around the big mysterious statue - oběhněte sochu ve směru hodinových ručiček.
2.Have Sir Galahad make you a cup of tea - promluvte s sir Galahadem a dostanete šálek čaje.
3.Take the poison chalice to King Arthur - zajděte k místu 4.1., tam potkáte trpaslíka Stankers u Coal Truck, promluvte si s nim o Achievment diary a dostanete chalice of poison. Běžte na hrad Camelot (4.2.) a dejte Artušovi pohár.
4.Spin five bow strings - zajděte do domku s kolovrátkem a vyrobte z 5 flaxu 5 bowstring.
5.Fill five pots with flour from Sinclair Mansion - na severu od Seer´s Village je Sinclair Mansion, v severozápadním rohu najdete barel s moukou, naberte si 5 hrnců s mouky.
6.Give five locals a glass of cider in the Forester's Arms - zaskočte do Miscelanie a v hradě vlezte po žebříku dolů, najdete v podzemí hospodu, kde kupte 5 glass of cider. Vraťte se pak do hospody v Seer village a dejte každému Man/Woman sklenici piva.
7.Plant some jute - jute seed lze koupit od Olivia v Draynor Village, pak zasaďte na vyznačené místo na mapě.
8.Use the churn in the Sinclair Mansion garden - s kýblem mléka běžte do Sinclair Mansion a tam použijte na přístroj na výrobu mléčných výrobků.
9.Buy a candle from the candle-maker - v Catherby kupte svíčku od obchodníka se svíčky.
10.Pray at the Seers' Village altar - pomodlete se v kostele v Seer´s.
11.Catch a mackerel - kupte si big fish net a ulovte makretu z fishing spot v Catherby.


Až doděláte task, skočte za Seer, který vám dá Seer Headband a lampu s 1k xp. Pokud budete mít na hlavě headband, tak Geoff (najdete na flax pole) vám bude dodávat 30 notovaných flaxů denně a při výrobě šípů je tu šance, že vyrobíte o 1 šíp navíc.MEDIUM1.Use the Sinclair Mansion to Fremennik Agility shortcut - na sever od Sinclair domku je kláda, přejděte ji. Vyžaduje 48. lvl agility.
2.Talk to Thormac the Sorceror about making mystic staves - pokud máte splněný quest Scorpion Catcher, pak skočte za mágem a v nejvyšším patře si promluvte s nim o výrobě mystic staff.
3.Transport a full load (120 pieces) of coal to Seers' Village - v Coal Truck buď nakopejte na místě nebo si tam nanoste 120 coal a naložte na vozík.
4.Find the highest point in Seer's Village - vlezte do domku s kolovrátkem a vylezte po žebříku až na střechu budovy.
5.Defeat each type of elemental in the Elemental Workshop - je třeba mít battered key, vlezte do Elemental Workshop a zabte tam earth, water, fire a air elemental. U earth elemental, zabte potvory co pobíhají dokola, nikoliv ty co jsou v kamenech.
6.Teleport to Camelot - 5 air + 1 law a 45 magic lvl a dejte teleport do Camelotu.
7.Kill one guard on each tower of the Ranging Guild using a longbow - tady je nutné mít obyčený longbow (žádný magic, oak atd...) a nějaké iron šípy. Uprostřed ranging guildy je žebřík, vylezte po něm nahoru a zabte z každé věže 1 lučištníka.
8.Have the Ranging Guild competition judge congratulate you for acquiring over 1,000 archery tickets - u tečů si kupte za 200gp vstupne do střeleckého soutěže, dostanete 10 bronze šípu a střílejte do terčů. Za každých 100 bodů dostanete 10 lístečků. Musíte nastřílet 1000 lístečků. Jiná varianta tu je, že můžete tradovat lístečky s jinými hráči. Až jich budete mít 1000, promluvte si s chlápkem u střelnice.
11.Buy something from the Ticket Exchange in the Ranging Guild - v guilde najdete Ticket Merchant a kupte nějakou cetku.
11.Use a familiar to make a maple fire within Seers' Village - vyvolejte Pyrelorda a spalte maple log.
12.Get a pet fish from Harry - vyrobte si fishbowl (glassblow pipe + molten glass), naplňte akvárko vodou, dejte tam seaweed a pak zajděte do Catherby si pokecat s Harrym v obchodě s rybami. Za 10 gp si kupte malou síť a vylovte z bazénku rybku.
13.Catch and cook a bass in Catherby - vezměte si bigfish net a ulovte v Catherby Bassa, který upečte.


Pro odměnu zaskočte k Stankersovi v Coal Truck a dostanete vylepšení pro Seer Headband + lampu s 5k xp. Nyní budete dostávat od Geoffrey více flaxů a při těžbě maple s headband budete dostávat o 10xp do wc navíc.

HARD TASK1.Teleport to the Ranging Guild - kupte/vyrobte combat braclet, nabijte v Legend Guilde u totemu a dejte teleport do Ranging Guild.
2.Cut five sets of yew logs - u kostela nasekejte 5 kousků yew logs.
3.Fletch a magic shortbow in the Seers' Village Bank - v Seer´ bance vyrobte magic shortbow.
4.Enter the Seers' Village courthouse with your Piety prayer turned on - tady je třeba mít quest King´s Ransom a splněnou minihru pro získání Piety prayer a samozřejmě je třeba mít 70 pray. Zapněte si PIETY pray a pak vstupte do soudní síně (nemusíte chodit po schodech dolů).
5.Use the fairy ring in McGrubor's Wood - vlezte do McGrubor´s Wood s lunar/drahmen staff a odcestujte do Lost City.
6.Burn a magic log in Seers' Village - spalte v Seer´s magic log.
7.High Alch a magic shortbow in the Seers' Village bank - v Seer´s bance alchněte magic shortbow.
8.Catch five sharks in Catherby - v Catherby chyťte 5 sharků.
9.Cook five sharks in Catherby using cooking gauntless. - upečte je na plotně s cooking gauntless.
10.Charge five water orbs in one go - vydejte se do Taverley Dungeon, až k žebříku hlídané Black Dragony, s sebou si vezměte antidragonshield a mithrill crossbow (nebo lepší)+ mithrill grappler, 5 uncharged orb, water staffku a 15 cosmic run. Až budete u water obelisku, očarujte 5 orbů na water orb.
11.Use the grapple shortcut to get from the water obelisk island to Catherby shore - pomocí mithril crossbow (nebo lepší) střelte do stromu na druhé straně břehu.


Zajděte za sir Kay na hradě Camelot, dostanete lampu s 10k xp + vylepšení pro headband, nyní Geoffrey vám bude denně dávat 120 notovaných flaxů. Výroba bowstring u kolovrátku v Seer´s je o trošku rychlejší.Finální odměna je u Lady of the Lake v Taverley, promluvte si s ni a pokud s sebou máte Excalibur (můžete od ni koupit, pokud jste ztratili) a očaruje vám meč, který nyní po použití speciálu nadále zvyšuje defence lvl, ale nyní umožňuje i léčit.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one