Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Image Hosted by ImageShack.us

Vitajte! Tu nájdete niečo o RUNESCAPE !

 

Lumbridge and Draynor

(dole su obrazky)


Achievment diary začnete u Jacka v Lumbridge, který se nachází kousek od General Store.

BEGINNER1.Climb to the highest point in Lumbridge - běžte do hradu Lumbridge a pak do horních pater k bance. Venku u banky je pak žebřík, vylezte nahoru.
2.Raise the flag on the roof of the Lumbridge Bank - v nejvyšším místě v Lumbridge také vytáhněte vlajku.
3.Speak to the Duke of Lumbridge - Duke of Lumbridge se nachází ve druhém patře.
4.Speak with the Doomsayer about the Warning System - najdete ho před hradem poblíž řeky. Promluvte si s nim o Warning system.
5.Find out about the Stronghold of Security from the Lumbridge Guide - toho najdete také před hradem, tentokrát si promluvte o Stronghold of security a dostanete knížku.
6.Browse the Lumbridge General Store - stači dojít do general store a podívat se na sortiment.
7.Visit Fred the Farmer's chicken and sheep farm - Freda najdete na sever od hradu v jeho domě.
8.Mine some clay in the Mining patch north of the Champions' Guild - na severu od Champion guildy vytěžte 1 kus clay.
9.Make some soft clay in the Barbarian Village - připravte si jug s vodou, které můžete koupit v general store ve Varrocku a vydejte se do Barbarian village. Použijte jug of water na clay a získáte soft clay.
10.Make a pot on the potter's wheel in the Barbarian Village - soft clay použijte na hrnčířský kruh a vyrobte pot.
11.Fire a pot in the kiln in the Barbarian Village potter's house - Unfired pot použijte na pec.
12.Enter the courtyard of the spooky mansion in Draynor Village - stačí vystoupit za branou Draynor Mansion.
13.Grind some flour in the windmill north of Lumbridge - mlýn se nachází na severu od hradu Lumbridge, připravte si Pot a kousek od mlýna posbírejte wheat. Běžte do mlýna a pak do nejvyšších pater, vložte tam wheat, zatáhněte za páku a pak po žebříku dolů, kde naberte do Potu mouku.
14.Visit the Draynor Village market - dojít na trh v Draynor Village.
15.Find out about the Rules of Conduct from the Draynor Town Crier - V Draynor Village Market je Town Crier, promluvte si s nim o Rules of Conduct.
16.Climb to the top of the Wizards' Tower - na jihu od Draynor je Wizard Tower, vylezte do nejvyšších pater.
17.Mine some copper in the Mining spot to the south-east of Lumbridge Swamp - na jihu od Lumbridge hradu je mining spot, vykopejte copper.
18.Catch some shrimp in the Fishing spot to the east of Lumbridge Swamp - poblíž mining spotu je síť, seberte a ulovte shrimpy z blízkého fishing spotu.
19.Have the Fishing Tutor send you on an errand - požádejte Fishing tutora o práci. Stačí aby vám něco zadal, třeba nasbírat 12 iron barů atd.
20.Look through Father Aereck's selection of gravestones - v Lumbridge kostele požádejte Aerecka, aby vám ukázal náhrobky.
21.Play the organ in the Lumbridge Church - zahrajte na varhany.
22.Ring the bell in the Lumbridge Church - vylezte po žebříku úplně nahoru a zazvoňte na zvon.
23.Pass through the Al Kharid gate - stačí projít přes bránu, která je mezi Lumbridge a Al-Kharid.

Pro odměnu běžte za Jackem, dostanete Explorer Ring, který ma 1 nabití ( zatím může doplnit 1x energy na běh za den) + lampa s 500 xp do libovolného skillu.

EASY1.Obtain a cow-hide from a cow in the field north-east of Lumbridge - u ohrad s krávami zabte krávu a seberte cow hide.
2.Have Ellis tan your cow-hide to make soft leather at his shop in Al Kharid - běžte s cow hide do Al-kharid, kde najdete Ellise, který vám za 1 gp přemění na soft leather.
3.Craft a pair of soft leather gloves - pokud nemáte jehlu a nit, tak si v Al-kharid obchodě kupte tyto věci a ušijte si rukavice z soft leather.
4.Mine some iron ore from the Al Kharid Mining spot - na sever v Al Kharid vytěžte iron ore.
5.Catch a pike in the river to the east of Lumbridge Castle - kupte si třeba v Port Sarim fishing pole + 10 bait a ulovte v řece Lumb rybu pike.
6.Smelt a steel bar in the Lumbridge furnace - potřebujete 2 kousky coal + 1 iron ore, které použijte v peci v Lumbech.
7.Search the shed in Lumbridge Swamp - boudu najdete v Lumbridge bažinách, je to ta bouda, kterým se dostanete do Lost City.
8.Kill a giant rat in Lumbridge Swamp - v Lumbridge bažině zabte krysu a seberte maso.
9.Cut down a dead tree in Lumbridge Swamp - sekerou získejte dřevo z dead tree.
10.Light a campfire from normal logs in Lumbridge Swamp - rozdělte oheň.
11.Cook some rat meat on a campfire in Lumbridge Swamp - upečte na ohni krysí maso.
12.Craft a water rune at the Water Altar - v bažinách se nachází Water Altar, vyrobte water runy.
13.Get a replacement Ghostspeak Amulet from Father Urhney - pokud máte v bance ghostspeak amulet, tak ho vemte s sebou a u Urhneye dropněte na zem a požádejte ho o nový. Pokud žádný ghostspeak amulet nemáte, rovnou za nim běžte. Nachází se v západní části bažin.
14.Taunt the demon at the top of the Wizards' Tower - ve Wizard tower v nejvyšším patře kde je Lesser Deamon, klikněte na mříž a zvolte možnost Taunt.
15.Have Sedridor teleport you to the Essence Mine - ve sklepení Wizard Tower je kouzelník Sedridor, požádejte ho o teleport do Essence mine.
16.Access the bank in Draynor Village - vstupte do Draynor banky.
17.Have the Wise Old Man check your bank for unnecessary quest-related items - promluvte si s Old Wise man v Draynoru, aby se vám podíval na banku, zda tam nejsou junky z questu.
18.Discover what the Wise Old Man is watching through his telescope - v jeho domě v horním patře se podívejte na teleskop.
19.Defeat a zombie in the sewers under the jail - poblíž Draynor je vykříčník, vlezte dolů a zabte zombika.

Pro odměnu běžte za Bobem v Lumbridge, který vám vylepší prsten, nyní má prsten 2x nabití na doplnění energie + 30x low alchemy + lampa s 1000 XP do libovolného skillu.

Medium1.Smith a steel longsword on the anvil in the jail sewers - je nutné mít hammer a 2x steel bars, v kanále u Draynor Village projděte až ke středu, kde najdete kovadlinu, vyrobte steel long sword.
2.Use the Teleport to Lumbridge spell - použijte teleportační kouzlo do Lumbridge.
3.Mine some coal in the Mining spot to the south-west of Lumbridge Swamp - na jihozápadě od hradu Lumbridge vykopejte coal.
4.Cut down a willow tree to the east of Lumbridge Castle - na východě od hradu u řeky jsou willow, nasekejte aspoň 1 kus dřeva.
5.Light a willow log fire in the Lumbridge Castle courtyard - s tinderboxem a willow log běžte před hradem a zapalte.
6.Cook a lobster on the range in the Lumbridge Castle kitchen - třeba přes GE nebo ulovte v Karamja lobstera a upečte ho v zámecké kuchyni.
7.Obtain an anti-dragonbreath shield from Duke Horacio - požádejte Horacia o antidragon shield, pokud máte v bance, tak je vyjdete a dropněte před Horaciem a požádejte o jiný.
8.Mine some silver from the Mining patch north of Al Kharid - v AlKharid vytěžte silver ore.
9.Catch a salmon in the river to the east of Lumbridge Castle - kupte v Port Sarim FlyFishing rode + peří a ulovte v řece salmon.
10.Smelt a silver bar in the Lumbridge furnace - v peci v Lumbech použijte silver ore a získáte bar.
11.Craft a holy symbol in the Lumbridge furnace - pro výrobu je třeba holy symbol mould a silver bar, pokud nemáte formu pro Holy symbol, tak kupte v Al Kharid obchodě a vyrobte v Lumbridge peci holy symbol.
12.Take a ride on a gnomecopter - na severu od mlýna, kde jste v Beginner Tasku dělali mouku je Gnomecopter, promluvte si s oběma gnomy a kupte lístek kamkoliv.

Pro odměnu běžte za Nedem v Draynor Village, kde vám vylepší prsten o další stupěn nabití energie + možnost teleportovat se na salátový záhon na jihu od Falador + lampa s 1500 XP do libovolného skillu.Všechny získané věci z tasku + nová emote
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one