Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Image Hosted by ImageShack.us

Vitajte! Tu nájdete niečo o RUNESCAPE !

 

Karamja

(dole su obrazky)


U Jackieho zahájíte tuto minihru.

1. Obtížnost EASY

Obtížnost EASY je nejlehčí a máte to splněné za 10-20 minut. K dispozici je mapa, na které je vyznačeno kde splníte daný úkol. Pokud dokončíte jeden z úkolů v dané obtížnosti, tak v chatovacím okně uvidíte, že úkol byl splněn. Například máte nasbírat 5 banánů, tak je nasbíráte a hned se objeví okno, že úkol byl splněn a banány můžete zahodit.

Úkoly:

1.Posbírat 5 banánů na plantáži.
2.Dle mapy dojděte do bodu číslo 2, tam bude provaz na stromě a stači se přehoupnout.
3.V bodě 3 na mapě ja zlatý důl, stačí vykopat 1 gold ore.
4.Odjeďte z Karamje východním přístavem do Port Sarim.
5.Odjeďte z Karamje severním přístavem do Ardougne.
6.Stačí dojít do Cairn Island, u mostu jděte pomalu, jinak spadnete.
7.V bodě 7 na mapě ulovte rybu/lobstera.
8.Seeweedy jsou na pobřeží memberovské části Karamje.
9.Běžte do Tzhaar Cave a vlezte buď do místa kde se dělá Fire Cape nebo o kousek dál je Tzhaar Fight Cave.
10.Pokud jste dělali Jungle potion, tak vás to zavede do jeskyně s Jogre, viz. mapa bod 10, zabte ho.


Až splníte všechny tyto úkoly, tak zajděte třeba za Jackie a dostanete odměnu. Na obtížnost EASY je to lampa (přidá 1k xp do zvoleného skillu) a rukavice. Rukavice prvního levelu snižuje cenu ve všech obchodech v Karamja i v Tzhaar jeskyni.

2. Obtížnost MEDIUMPozn. na obrázku chybí task Climb the stairs within Brimhaven Dungeon, který jsem při řezání obrázku omylem ořezal, ale tuto část najdete dole v návodu.Obtížnost Medium už tak snadné není a vyžaduje určité skilly a questy pro jejich splnění.

1.Požadavek 40 agility výhodné - v agility aréně získejte 1 výherní lístek a u piráta Jacka vyměňte za XP do agility.
2.Požadavek quest Dragon Slayer - v Karamje sopce je zeď, po splnění Dragon Slayer můžete tuto zeď otevřít
3.Požadavek quest Dragon Slayer - za zdi pak můžete pokračovat dál až na Crandor
4.Požadavek quest Shilo Village - využijte rychlé cestování do Shilo Village, poplatek je dle toho kolik máte peněz v inventáři. Cestovné tak může činit od 10 - 200 gp.
5.Požadavek quest Jungle Potion - pro dosažení 100% favour v minihře Tai Bwo Wannai Cleanup se podívejte na zdejší návod.
6.Při minihře Tai Bwo Wannai Cleanup může z křoví vylézt pavouk, kterého zabte. Získané tyče z této minihry opracujte mačetou a pak následně zaboudnout do mrtvého pavouka. Stači opéct :).
7.Požadavek Shilo Quest - dle mapy se dejte do bodu 7 a odjeďte port Khazard.
8.Zaplaťte 100 trading stick pro vstup do ohrady s mahagonovým dřevem.
9.Zaplaťte 100 trading stick pro vstup do ohrady s teakovým dřevem.
10.Požadavek quest Tai Bwo Wannai Trio - pokud nemáte nádobu na chytání Karambwan, tak ve vesnici Tai Bwo Wannai vám jeden z bratru prodá tuto nádobu. Na jihu vesnice je pak fishing spot, tak za pomocí malé sítě ulovte Karamwanji, tuto rybku vložte do nádoby. Dle mapy se dejte do bodu číslo 10 a ulovte Karamwan.
11.Požadavek Jungle potion: opět minihra Tai Bwo Wannai Cleanup, pro získání mačety, zajděte za Softa Doc, to je ten co stojí u kovadliny. Ten vám vyrobí mačetu za 3 kousky shilo gemu (opal, jade, topaz) + požadovaný trading stick + groutweed tube. Groutweed tube se získává nejhůř a v této době je jeho cena je u hráčů okolo 350K, asi vědí proč tolik :).
12.Požadavek Grand Tree - odleťte z Grand Tree do Karamje.
13.Zasaďte ovocný stromek, který musí dozrát abyste splnili úkol.
14.Ulovte Horned Graahk.
15.Vezměte si sekeru a 850 gp, zaplaťte vstup, prosekejte sekerou liány.
16.Bokračujte v Brimheaven dungeonu a dostanete se do místa, kde jsou kamínky u lávy, přeskákejte je. Než budete pokračovat koukněte se na poznámku dole. *
17.Požadavek Grand tree a Monkey madness quest - dojděte do shipyard a odjeďte lodi kamkoliv.
18.Požadavek Shilo Quest - vykopejte u Gem rock topaz.
* Poznámka: v obrázkové části Medium tasku chybí tato část: Climb the stairs within Brimhaven Dungeon. Tuto část splníte tak, že od místa, jak jste přeskakovali kamínky u lávy, tak pokračujte jedinou cestu dál přes Moss gianty a narazíte na schodiště vedoucí k Greater Demonu. Stačí jít po nich nahoru a hotovo.

Pro odměnu si tentokrát dojděte do Shilo Village k Kaleb Paramay, který vám dá rukavice zvyšující agility XP při výměnu výherních lístků v Agility Aréně a samozřejmě lampa co vám přidá 5k xp.

3. Obtížnost HARD


Obtížnost HARD je opravdu HARD, bude vyžadovat silnou postavu, která musí mít aspoň +100 combat a vysoký slayer lvl, bez toho nedokončíte tento task.

1.V Tzhaar městě se dejte do Fight Pit, pobijte všechny ostatní hráče, čímž se stanete šampiónem.
2.Tady bude vyžadovat vysoký ranged, bude třeba projít několik vln, než se dostanete k 360. lvl monstrům.
3.Požadavek začatý Legend Quest - v jižní části džungle se nachází přerostla slepice Oomlie, zabte ji a seberte maso. Poblíž se bude nacházet palma, která má volbu SHAKE, zatřepejte a spadne palmový list, který obalte Oomlie maso. Opečte a snězte maso.
4.Požadavek 44 runecrafting - sežeňte si Nature tiaru/talisman a vyrobte runy
5.Požadavek Tai Bwo Wannai Trio - ulovenou Karamwan opečte na sporáku. Při vaření vám naskočí 2 volby, zvolte thoroughly.
6.Požadavek Legend Quest - tito tvorové se nacházejí v dungeonu, s sebou si vezměte zbroj, jídlo, pick axe a také pick lock.
7.Kupte si mithril cross bow, provaz, vyrobte si mithril bolty a také mitrhil grappler. 8.Spojte bolt, lano s grappler. Dojděte na jihu od sopky a vystřelte na strom, který je na ostrůvku uprostřed moře.
9.Palma se nachází na stejném místě jako Oomlie. Zatřepejte a seberte palmové listy, čímž splníte úkol.
10.Požadavek 100 combat a 50 slayer - dojděte za Duradelem pro task.
11.V brimheven dungeonu zabte kovového draka. Pro slabší kombat tu je možnost zabít Bronze, silnější postavičky si vyberou Iron nebo Steel.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one