Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Image Hosted by ImageShack.us

Vitajte! Tu nájdete niečo o RUNESCAPE !

 

Fremennik

(dole su obrazky)


Předměty doporučené i povinné: drahmen/lunar staff, ring of charos (a), raw bass, big fish net, arctic logs + sekeru na dřevo + knife + tinderbox, teleportační lyra, seal pass pro přístup na Lunar Island, pick axe, teasing pole (koupit v obchodě s hunter výbavou), kýbl s mlékem, 50k gp, 3x molten glass a glassblow pipe, jeden ze tří fremenik armour (spine, skeletal nebo rockshell, postači helma, chaps a body). Zbraň a výbavu na zabíjení Mithril dragon a 3x dagannoths na waterbirth island. Games necklace a ring of slay výhodou.

Potřebné miniquesty: Bar Crawl a Barbarian Training.EASY1.Kill a cave crawler in the Fremennik Slayer Dungeon - buď ring of slayer nebo pěšky z Relleky do Slayer Cave. Cave crawler je hned u vchodu uvnitř jeskyně.
2.Kill five rock crabs on the shore near Rellekka or on Waterbirth Island - stači zabít 5 rock crabů.
3.Find the highest tree on the Fremennik mainland - nejvyšší strom je Windswept tree, stači dojít poblíž stromku.
4.View the rewards in the Barbarian Assault tutorial - u Barbarian Assault se nachází cpt. Caine, promluvte si s nim o tutorial a zvolte reward a proklikejte rozhovor.
5.Speak to Otto Godblessed about barbarian training - stači jen promluvit.
6.Collect three seaweed from the shore north-east of Rellekka - posbírejte 3 seaweed.
7.Find the Hunting Expert on the northern ice plains - tohoto chlapíka najdete na severu od místa, kde jste sbírali seaweedy.
8.Catch a fish off one of Rellekka's piers - na mole ulovte rybu, ideální bude síti.
9.Recharge your Summoning points near Rellekka's gate - doplňte summoning points u obelisku před vchodem do Rellekky.
10.Kill an adult black unicorn - v této oblasti se nacházejí jak black unicorn tak i black unicorn foal. Máte zabít jen black unicorn.

Odměnu si vyzvedněte u dělníka u mostu, dostanete fremenik boty a lampu s 5k xp. Pokud budete nosit boty v oblasti Fremenik a přilehlé okolí, tak v Relece Peer the Seer bude fungovat jako deposit box, pokud navštívíte vilu u oltáře na dobíjení lyry, tak vám přidá více teleportačních energií.MEDIUM1.Learn of the history of the Fremennik and the Outerlanders from Chieftain Brundt - promluvte si s náčelníkem ohledně Outlanders.
2.Watch a shouting match between Fremennik Isles tower guards - jeďte lodi do Neitiznot (molo v Rellekky), pak zajděte na východní části vesnice Neitznot a vyšplhejte po žebříku nahoru, kde klikněte na strážce WATCHING SHOUT...
3.Interact with a pet rock - promluvte si s klikem Askeleadem a požádejte o kámen. Jak budete mít kámen v invu, zvolte INTERACT.
4.Make three vials in the furnace at Rellekka - s sebou 3x molten glass a glass blow pipe, před peci vyrobte 3 vialky.
5.Charm the Fossegrimen into accepting a raw bass - vezměte si lyru (možna bude třeba úplně vybít), pak zajděte k víle, a obětujte raw bass, musíte mít nasazený ring of charos (a) a zvolte možnost CHARM, čímž ji oblbnete.
6.Wear yak-hide armour and kill an ice troll - vyrobte si yak armour (vi. quest Fremenik Isles) a zabte Ice troll v dané oblasti.
7.Make cheese in the dairy churn in Rellekka - s kýblem mléke použijte na diary churn a zvolte vyrobit sýr.
8.Use a fairy ring to appear on a mountaintop, near the windswept tree - z Lost City zadejte kód do fairy ring DKS.
9.Look at Yrsa’s options for recolouring your boots in her clothes shop in Rellekka - promluvte si s Yrsou a zvolte změnit barvu svých bot.
10.Successfully hunt a sabre-toothed kyatt - vezměte si nůž, sekeru na dřevo a teasing pole. Jděte k zaledněné oblasti na sever od místa, kde byl windswept tree a ulovte sabre-toothed kyatt.
11.Steal a fish from Rellekka market - ukradněte rybu ze stánku.

Odměnu si vyzvedněte u Yrsa, která vám dá boty verze 2 a lampu s 10k xp. Umožňuji 1x za den teleport do Rellekky, musíte mít v inventáři lyru.


HARD1.Kill three dagannoths in the first layer of the Waterbirth Island Dungeon - u mola ve Fremenik je bojovník, který vás odveze na Waterbirth island, tak vlezte do nitra ostrova a zabte 3 dagannothy (90. lvl).
2.Wear rockshell, spined or skeletal armour and have the locals use an honorific with your Fremennik name - musíte si sehnat spine/skeletal/rockshell armour (nákupem v GE, nebo si to vymlátit z dagannoths na Waterbirth island), postači helma, chaps a body. Promluvte si s Sigil co stojí u vchodu.
3.Complete the Barbarian Outpost Agility Course - udělejte kolečko v agility course, pro vstup je potřeba miniquest Bar Crawl.
4.Mine pure essence on Lunar Isle - vykopejte v dole na Lunar Island pure essenci.
5.Make a barbarian pyre ship from arctic pine - opět nutné mít Babarian Training pro vstup do Ancient Cave. Nejdřív si natěžte v Neitiznot aspoň 1x arctic logs, sekeru na dřevo+ nůž + tinderbox, pak bežte do Ancient Cave, kde jsou Brutal Green dragon a Mithril dragon. V místnosti s Brutal Green dragon zabte Confuse Barbarian, ze kterého padne Mengeled bone. Pokud máte chuť můžete jít zabíjet Mithril dragon, kteří dropují Chewed bones, ale jde to pomalu. Následně s kosti běžte poblíž Otto´s Grotto, kde je místo pro vybudování pyre ship, vybudujte arctic pyre ship a hotovo. Pokud vybudujete pyre ship u mola, kde se skáče do Ancient Cave, tak hra neohlásí dokončení úkolu.
6.Catch a tuna without a harpoon - odjeďte lodi do Jatiszo, kde na molo ulovte bez harpuny tuňáka. Nutné mít barbarian training.
7.Bake a pie using Magic - odjeďte na Lunar Island a přeměňte na Lunar Spell, bude zapotřebí water+fire+astral runy a syrový pie (může být i apple, redberries atd..) a kouzlem upečte.
8.Kill a mithril dragon - v Ancient Cave se nachází toto monstrům. Návod na jeho likvidaci najdete zde.
9.Get mahogany from your Etceterian subjects - na Miscelanii si nastavte, aby bylo zahájeno těžba mahagonny, pak později si vyzvedněte suroviny.


Odměnu si vyzvedněte u Regenta Grima v trůním sále na Miscelanie a dostanete boty verze 3 a lampu s 15k xp. U bot si můžete nastavit kde chcete aby lyra vás teleportovala (Rellekka nebo Waterbirth island), Grim od vás bude vykupovávat nábytek a zrychlí získávání popularity na Miscelanii.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one