Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Image Hosted by ImageShack.us

Vitajte! Tu nájdete niečo o RUNESCAPE !

 

Falador

(dole su obrazky)


Potřebné předměty a doporučené předměty: 100k gp, yew seed, farmařské náčiní, lopata, 6 willow branch, sýr, proselyte a initiate armour, bulleye latern, crossbow (mithril a lepší) a mithril grappler, kladivo, kýbl, 28 essencí, air talisman, tiara, 2x fishing explosive, lunar staff/drahmen staff, ibis pouch, 1x elemen. bojový spell (air strike) , 6 sweetcorn seed a strašák + mraky teleportu do Falador a glory do Draynor village.

Rady na začátku:

Konkrétní skilly a questy pro splnění Falador Achievment najdete zde.
Doporučuji hned zasadit Yew tree a kukuřici, protože oba rostou pomalu a mezitím můžete plnit jiné úkoly.
Achievment začnete:

Chemik v Rimmingtonu
Redbeard Frank před hospodou v Port Sarim
Sir Vyvinův squire na nádvoří White CastleEASY

1. Buy a Farming amulet from Sarah on the farm north of Port Sarim - vemte si tak 1k gp a zajděte dle mapy k Sarah, kde od ni kupte Farming amulet.
2. Buy a stat-boosting beer from a waitress in the Rising Sun tavern - vedle Falador west banky je hospoda, kupte tam třeba dwarven stout.
3. Buy a black chainbody from Wayne's Chains, and try it on in the shop - poblíž jižní brány je prodavač chain armour, kupte black chainbody a hned si to oblečte.
4. Climb to the top of the White Knights' Castle - dejte se schodišti do nejvyšší pater hradu.
5. Discover your family crest from Sir Renitee - dle mapy se vydejte do místa s číslem 5, kde je žebřík, odtud pak vylezte nahoru, kde za dveřmi se nachází Sir Renitee. Promluvte si s nim ohledně zavedení vašeho rodinného znaku.
6. Enter the mole’s lair under Falador Park - vezměte si lopatu, zdroj světla a bežte k Falador parku, vykopejte díru u krtin a spadnete dolů.
7. Feed Ridgeley, the hairdresser’s pet - hned u vchodu je chinchompa, dejte mu sýr.
8. Fill a bucket from the pump north of the west Falador bank - poblíž kadeřníka je pumpa, stači koupit z General store kýbl a nabrat vodu.
9. Heal an elemental wizard by casting an appropriate elemental spell on him (air, water, earth, fire) - na jihu od Falador jsou 4 wizardi, každý představuje jeden element. Vyčarujte třeba air strike na air wizard.
10. Kill a duck in Falador Park - v parku lukem zastřelte kachnu.
11. Kill a highwayman on the road south of Falador - u rozcestí jsou zlodějové, zabte jednoho highwaymana.
12. Make an air tiara - k tomu je potřeba air talisman a tiaru, vlezte do air altar a použijte talisman na oltář.
13. Pop a party balloon - v Party room zatáhněte za páku a zvolte balóny, pak zaplaťte 1k gp a chvíli počkejte. Následně zašlápněte padající balón.
14. Recharge your Prayer points at the altar south-west of Port Sarim - na jihu od Port Sarim je kostel s altar. Pomodlete se.
15. Take the boat to Entrana - nechte si všechny věci v bance, kromě glory a odcestujte na Entranu.

Pro odměnu si zajděte za Readbeard Frank v Port Sarim a dostanete lampu s 1k xp a Falador štít, který má v sobě emote a za den vám doplní 1/4 prayeru.MEDIUM

1.Craft a fruit basket using the loom at the farm north of Port Sarim - kupte nebo ze zasazeného willow tree získejte 6 kousků willow braches a vyrobte na přístroji LOOM košík.
2.Crawl under Falador’s south wall - postačí 26 agility na prolezení.
3.Grapple up, and then jump off the north Falador wall - vezměte si crossbow a mithril grappler, vyjděte ven z Faladoru a v místě, kde je možné přelézt zeď, použijte grappler na zdivo a přelezte dovnitř hradu.
4.Increase your reputation with the White Knights by killing a black knight - na severu od Falador je hrad černých rytířů, zabte jednoho co pobíhá před hradem.
5.Kill an ice giant in the Asgarnian Ice Dungeon - V ice cave zabte ice gianta.
6.Light a bullseye lantern in the chemist’s - pokud nemáte bulleye latern, tak návod na jeho výrobu je tu. Zajděte pak k chemikovi v Rimmington a zapalte lampu.
7.Pickpocket a Falador guard - na náměstí je spousta guardu, jednoho okradněte.
8.Place a scarecrow to protect your sweetcorn as it grows in the patch north of Port Sarim -sežeňte si strašáka, návod na výrobu najdete zde. Zasaďte kukuřici a pak dejte strašáka na místo flower spot. Až vyroste kukuřice, seberte strašáka a znovu ho dejte na flower spot.
9.Salute Sir Tiffy while wearing full initiate armour - kupte si full initiate a dejte před Sir Tiffy emote salute.
10.Smith some blurite crossbow limbs on Thurgo’s anvil - v ice cave vykopejte 1 bluerite ore a vyrobte bar. U Thurga pak vykovejte bluerite limb.
11.Travel from Port Sarim to Musa Point for free (with a little help from Charos) - nsaďte si ring of Charos (a) získaný z questu Garden of Tranquility a pokecejte s námořníky u mola, při rozhovoru zvolte možnost (Charm), kde je přesvědčíte, aby vás zadarmo odvezli. Pozor: nedávejte PAY FARE.
12.Visit the Port Sarim rat pits. - u Port Sarim je díra, vlezte dovnitř.

Odměnu si vyzvedněte u chemika v Rimmington, který vám vylepší štít na kiteshield, který doplňuje za den 1/2 prayer a 5k xp lampu.HARD TASK
1.Ascend the Dark Wizards' Tower while wearing full proselyte armour - oblečte si full proselyte a jděte k Dark Wizard Tower a vylezte do nejvyšších pater věže.
2.Change your family crest to the Saradomin symbol - u Sir Renitee si změňte svůj rodinný znak na Saradomin znak.
3.Craft 196 or more air runes simultaneously - je zapotřebí +66 Runecrafting pro dokončení tasku, vezměte si 28 essencí a vyrobte 196 a více air run.
4.Cut down a yew tree that you grew in Falador Park - zasaďte yew tree na tree spot v parku a až vyroste, posekejte strom.
5.Dial to the fairy ring on Mudskipper Point - kód pro Fairy ring je: AIQ.
6.Dye a cape pink with dye from Betty in Port Sarim - musíte mít dokončený quest Hand in the Sand, kupte od Betty růzovou barvu (pink dye) a obarvete plášť. Obyčejný plášť se prodává ve Varrock, obchodě s oblečením, nebo zabte Highwaymana, který to dropuje.
7.Enter the Mining Guild - s 60. lvl mining vstupte do mining guildy.
8.Kill a mogre at Mudskipper Point - pro dokončení tohoto úkolu je třeba mít hotový Mogre miniquest, zajděte do Mudskipper point se 2 fishing explosive (prodává slay master), vyprovokujte Mogre a zabte ho.
9.Kill a skeletal wyvern in the Asgarnian Ice Dungeon - na tohle je zapotřebí 72. lvl slayer, elemental shield nebo dragonfire shield, prayer a nějaké to jídlo. Vstupte do Ice dungeon a zabte skeletal wyvern.
10.Summon an ibis in the Port Sarim fish store - kupte si ibis pouch a v obchodě s rybářskými potřebami vyvolejte Ibise.


Odměnu si vyzvedněte u Squira na nádvoří ve Falador White Knight Castle. Finalní odměna je Tower shield, doplňuje 100% pray za den a pokud zajdete s mole skin a claw za Wysonem, tak dostanete navíc semínka Lilie, které ochrání okolní rostliny při farm. Dále 10k xp lampu. Nadále zůstavají předchozí bonusy, takže dostanete více XP při farmingu na jihu od Falador. Všechny tyto bonusové věci vyžaduji přítomnost štítu.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one